VI ER KLARE FOR DITT NESTE OPPDRAG

Error: Please check your entries!

KONTAKT OSS
c/o Gründeriet
Rådhusgata 26
3211 SANDEFJORD
thomas@kapoow | +4747254958

Team

Thomas Lunde | Director

thomas@kapoow.no

Martin Henriksen | Creative

martin@kapoow.no

Geir Bergersen | Executive Producer

geir@kapoow.no

Joachim Nilsen | Head of Games

joachim@kapoow.no

Truls Ødegård | Special Effects

truls@kapoow.no

Iga Swierczynska | Research & Development

iga@kapoow.no

Do You Want To Be Abducted By Aliens?

They Came – The Escape Room | Sign Up for our Newsletter